ECHO Fuzja ECHO Fuzja ECHO Fuzja

LOKALIZACJA

Łódź

 

Łódź to czwarte co do wielkości miasto w Polsce. Centralne położenie Łodzi, na przecięciu najważniejszych szlaków tranzytowych, sprzyja wymianie. Pobliski węzeł tras A1, A2 i S8, regionalny port lotniczy oraz rozwinięta sieć połączeń kolejowych sprawia, że do Łodzi można dotrzeć z każdego miasta Polski – komfortowo i na czas.

Potencjał miasta

 

Łódź to nie tylko jedno z najludniejszych polskich miast, które leży w samym sercu Europy. To także symbol nowoczesności, dynamiki i możliwości, które już w XIX wieku przyciągały przyszłych mieszkańców. To również przestrzeń nauki, sztuki, literatury i filmu. Nie bez przyczyny zwana jest więc „ziemią obiecaną”.

 

Teren Fuzji znajduje się w samym centrum miasta. To tu splata się historia i nowoczesność tworząc miejsce nie tylko przyjazne, ale i inspirujące.

 

Bliskość usług, terenów zielonych i świetna komunikacja sprawiają, że lokalizacja inwestycji jest idealnym miejscem do prowadzenia biznesu, mieszkania i spędzania czasu.

ECHO Fuzja
ECHO Fuzja

Lokalizacja

 

Między Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową – tu rodzi się Fuzja.

 

Na stałe wpisuje się w tkankę miasta i staje się jej częścią. Jednocześnie otwiera się na otoczenie, otwiera się na Ciebie. Rozrywka, kultura, dobre jedzenie, miejska zieleń, komunikacja, handel. Życie, które oferuje centrum jest tu na wyciągnięcie ręki.

 

W pobliżu znajdziesz miejsca, w których możesz odpocząć, zrobić zakupy, spotkać się ze znajomymi, obejrzeć dobry film, odwiedzić ciekawą wystawę, wybrać się na spacer z psem, spędzić czas z rodziną. Ty decydujesz. Bo <JA.

MAPA GOOGLE

Wybierz się na spacer po mieście

 

Fuzja stanie się nowym centrum miasta i miejscem spotkań łodzian. Położona jest dokładnie w połowie ulicy Piotrkowskiej – najbardziej znanej w Polsce łódzkiej ulicy. Fuzja jest idealnym miejscem, od którego można zacząć zwiedzanie miasta i jego najważniejszych zabytków – Księżego Młyna, Muzeum Włókiennictwa czy katedry. Do każdego z tych miejsc dojdziesz w nie więcej niż 10 minut.

 

Jak na prawdziwe centrum przystało, stąd blisko jest również do dworców, uczelni oraz centrów handlowych. Nie zastanawiaj się, gdzie umówić się ze znajomymi: w Fuzji jest Wam po drodze!

Dworzec tramwajowy Centrum

Lotnisko

Dworzec
Łódź Fabryczna

Politechnika Łódzka

Katedra Łódzka

Muzeum
Włókiennictwa