ECHO Fuzja ECHO Fuzja ECHO Fuzja

INWESTYCJA

Miejsce, które przyciąga unikalną atmosferą

 

Fuzja to miejsce przyciągające ludzi, takie które na całym świecie określane jest mianem destination place. Co to dokładniej oznacza? Małą dzielnicę z charakterystyczną i niepowtarzalną atmosferą. Dla mieszkańców Łodzi miejsce spotkań w samym centrum miasta, dla zwiedzających – wspaniała atrakcja do zobaczenia i miłego spędzenia czasu. Jedni i drudzy spotkają się w Fuzji, bo projekty destination przyciągają z definicji.

Smart Home

Smart Living

Smart Society

Lokalizacja

Spójna całość

Przestrzeń miejska

ECHO Fuzja
ECHO Fuzja

Koncepcja rewitalizacji przestrzeni

 

Młoda Łódź

 

Łódź od lat odradza się, rośnie i pięknieje na naszych oczach. Odnawiane są kamienice, powstają nowe miejsca spotkań, nowoczesne biurowce i infrastruktura. Fuzja to znacząca cześć tego procesu. Dzięki niej Łódź nie zyskuje kilku budynków, nowego placu dla lokalnej społeczności czy odnowionej ulicy. Do Łodzi wraca cały fragment miasta, mała dzielnica zaprojektowana według spójnej koncepcji, która szanuje miasto, jego wyjątkowy charakter i mieszkańców. Już niedługo łodzianie będą spacerować zaułkami Fuzji i już nikt nie będzie pamiętał, że to miejsce było kiedyś ogrodzone murem.

ECHO Fuzja
ECHO Fuzja

Nowy kwartał Łodzi

Cały kwartał
Mieszkania
Biura
Usługi i zakupy
Jedzenie i spotkania
Kultura, rozrywka, sport
ECHO Fuzja
ECHO Fuzja
ECHO Fuzja
ECHO Fuzja
ECHO Fuzja
ECHO Fuzja

Mieszkania

 

Komfortowe apartamenty wyposażone w technologię Smart, które łączą nowoczesne budownictwo z łódzkim, industrialnym charakterem. Wygodny układ i dużo światła, by cieszyć się zaciszem własnego mieszkania, a jednocześnie korzystać z potencjału najbardziej wyjątkowej inwestycji.

ZOBACZ WIĘCEJ

7,7 ha
powierzchnia
działki

90 000 m2
powierzchni
o różnych funkcjach

ponad 4 ha
ogólnodostępnej powierzchni,
w tym terenów zieleni

Projekt FUZJA

Za projekt Fuzji odpowiada renomowane studio architektoniczne Medusa Group, które z wielką uwagą i poszanowaniem dla historycznego dziedzictwa podchodzi do tej przestrzeni miejskiej. Chcemy, żeby Fuzja współgrała z istniejącą tkanką Łodzi, uzupełniała ją i tworzyła przyjazny, otwarty dla wszystkich fragment miasta.