ECHO Fuzja ECHO Fuzja ECHO Fuzja

JEDZENIE I SPOTKANIA

Street food, kulinarne festiwale, nowości na talerzu, spotkania przy stole – bywanie i smakowanie to globalny trend, który pokochała Łódź. Czas zaprosić miasto do odkrycia, jak smakuje Fuzja.

 

Powstanie tu otwarte 24/7 zagłębie restauracji i kawiarni na ponad 3.000 m2 – dla wielkiej różnorodności smaków. Stylowo zaprojektowane i urządzone tak, by zaskakiwać i karmić swoich gości najlepszymi doświadczeniami.

 

Z towarzyską i gwarną halą gastronomiczną, pachnącymi kawą i bułeczkami knajpkami śniadaniowymi, klimatycznymi bistrami i restauracjami serwującymi dania z różnych stron świata – Fuzja będzie prawdziwym tyglem smaków, które nasyci każdy głód i zachwyci podniebienia.

Hala Restauracyjna

 

Pierwsze takie miejsce w mieście, inspirowane halami gastronomicznymi Europy.

 

Towarzyskie, gwarne, kolorowe, stylowo zaprojektowane i urządzone tak, by zaskakiwać i karmić swoich gości najlepszymi doświadczeniami – będzie zakochane w street foodzie, otwarte na smakowite koncepty i sezonowe wydarzenia.

Biobazar

 

Najświeższy rynek miasta

 

Fuzja zaprosi do siebie lokalnych producentów żywności, manufaktury i niszowe marki, które wypełnią stoiska pysznymi warzywami, owocami, ziołami, serami, przetworami, miodem czy pieczywem. Dla tych, którzy lubią jadać zdrowo, miejscowo i ekologicznie.

Pyszne poranki

 

Kwartał pachnący kawą i świeżym pieczywem

 

Każdego ranka miasto obudzi się w Fuzji dzięki najlepszej kawie i śniadaniom – szybkim dla tych, którzy zaspali i nieśpiesznym dla tych, którzy czasu nie liczą. A że do kawy potrzeba czasem odrobiny cukru – również miłośnicy słodkości znajdą tu wiele miejsc, którym nie sposób się oprzeć.

Udane przerwy na lunch

 

Fuzja pomieści kuchnie każdego formatu

 

Rozgoszczą się tu knajpki stworzone z myślą o tych, którzy chcą wpaść na szybkie co nieco w porze lunchu, jak i restauracje dla tych, którzy chcą by obiad zrobił wspaniałe wrażenie na ich biznesowych partnerach.

Niezwykłe wieczory

 

Razem i do późna

 

Chwila wytchnienia po ciężkim dniu pracy czy rozmowa z przyjaciółmi ciągnąca się bez końca? Fuzja pomieści bardzo wiele okazji na spotkania przy kolacji, lampce wina czy pysznym koktajlu – w pełnych uroku knajpkach i lokalach otwartych do ostatniego gościa.

Wynajem powierzchni

Karolina Prędota-Krystek
Karolina Prędota-Krystek

Head of Food and Beverage

Marcin Szlufik
Marcin Szlufik

Senior leasing manager