ECHO Fuzja ECHO Fuzja ECHO Fuzja

JEDZENIE, ROZRYWKA, ZAKUPY

Fuzja to nowe ekscytujące miejsce, gdzie Łódź będzie bywać!  Nowy miejski kwartał spotkań zaprosi do stołu całe miasto – do pierwszej hali restauracyjnej w Łodzi, inspirowanej najciekawszymi halami gastronomicznymi Europy i otwartej na smakowite koncepty i sezonowe wydarzenia, oraz do licznych knajpek i lokali z najbardziej różnorodnym menu na każdą porę dnia, okazję i apetyt.

 

Fuzja to miejsce, gdzie czas dobrze się spędza. Tu będą tworzyć się wyjątkowe wspomnienia, spotka się wiele dobrych doświadczeń i rozgości się wiele ciekawych aktywności – przez okrągły rok i dla wszystkich pokoleń. Imponujące wnętrze elektrowni stanie się nowym kulturalnym adresem Łodzi, przyciągając wszystkich, którzy szukają wrażeń i inspiracji lub pragną podzielić się swoją twórczością ze światem.

 

Fuzja to także najlepszy w Łodzi adres dla dobrego życia. Wiele codziennych i niecodziennych potrzeb zamieszka tu w jednym miejscu, które na nie wszystkie odpowie. Holistyczna mieszanka z najświeższym rynkiem miasta, sklepami, delikatesami i pełnym wachlarzem usług zadba o jakość życia i dobrą codzienność każdego, kto tu zamieszka i zagości.

Wynajem powierzchni usługowych

Karolina Prędota-Krystek
Karolina Prędota-Krystek

Head of Food and Beverage

Marcin Szlufik
Marcin Szlufik

Senior leasing manager