ECHO Fuzja ECHO Fuzja ECHO Fuzja

KULTURA, ROZRYWKA, SPORT

Fuzja wypełni się ludźmi, spotkaniami, rozmowami i wydarzeniami, które na długo pozostaną w pamięci. Będzie tętnić życiem o każdej porze: w aktywne poranki, twórcze popołudnia i piękne wieczory.

 

Odrestaurowana elektrownia stanie się przestrzenią wystaw, festiwali, spektakli i wydarzeń kulturalnych. Znajdzie się tu także wiele miejsc dla najmłodszych – na naukę, zabawę i kreatywność. Będzie również świetnym adresem dla aktywnych – siłownia i centrum fitness zadbają o dobrą formę, zapewniając bogaty program motywujących zajęć, w dobrym tempie i dla każdego.

Sztuka w centrum uwagi

 

Imponujące wnętrze elektrowni przyciągnie wszystkich, którzy szukają inspiracji lub pragną podzielić się swoją twórczością ze światem.

 

Będzie miejscem wystaw, festiwali, spektakli i wydarzeń kulturalnych i inicjatyw, które przyciągną w to miejsce ciekawą społeczność.

Rozwój talentów

 

Nauka, zabawa i kreatywność najmłodszych zamieszkają w Fuzji pod jednym adresem.

 

Będzie tu wiele miejsc i okazji na wspólne działania, warsztaty, kursy, zajęcia ruchowe i czystą radość!

Fitness i siłownia

 

Fuzja to holistyczna mieszanka różnych aktywności, która nigdy nie przestaje być w ruchu.

 

W kwartale nie zabraknie więc miejsca na sport, niezbędny do zachowania życiowej równowagi. Siłownia i centrum fitness pomogą zbudować dobrą formę, zapewniając bogaty program pełen motywujących zajęć – w dobrym tempie i dla każdego.

Wynajem powierzchni usługowych

Karolina Prędota-Krystek
Karolina Prędota-Krystek

Head of Food and Beverage

Marcin Szlufik
Marcin Szlufik

Senior leasing manager