14.07.2021

Międzypokoleniowa zabawa taneczna z muzyką na żywo, nauka gry w szachy, spotkania psich sympatyków i ich pupili, a także filmowy wieczór w zabytkowej kotłowni – to tylko niektóre z licznych atrakcji zaplanowanych na najbliższy weekend w Fuzji. W Ogrodach Anny z pewnością każdy bez względu na wiek znajdzie coś interesującego dla siebie! Wszystkie organizowane wydarzenia są bezpłatne. 

 

W najbliższą sobotę (17 lipca) w zabytkowej kotłowni, która stanowi część secesyjnej elektrowni Karola Scheiblera, odbędzie się potańcówka w wyjątkowej międzypokoleniowej odsłonie. Do tańca ruszą seniorzy, ich dzieci i wnuki! A wszystko w akompaniamencie największych światowych hitów śpiewanych na żywo w klimatycznym wnętrzu elektrowni z kotłem w tle! Potańcówka dla wszystkich pokoleń rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do godziny 21:00. Organizatorem wydarzenia jest łódzki GKO Klub, czyli dawny legendarny Garnizonowy Klub Oficerski. Będzie się działo!

 

W sobotę od 10:00 do 18:00 w Ogrodach Anny będzie można skorzystać z serwisu rowerowego. Zespół serwisowy nie tylko dokona drobnych napraw naszego jednośladu, ale także chętnie udzieli porad wszystkim miłośnikom dwóch kółek. Niedziela (18 lipca) z kolei upłynie w Fuzji pod znakiem harmonii ducha i ciała. W niedzielny poranek od godziny 10:00 do 12:00 Lido Movement Studio zaprasza na jogę w plenerze. Od godziny 12:00 w Ogrodach Anny gościć będą twórcy podcastu „Psia Stacja”, którzy zapraszają do udziału w spotkaniu wszystkich psich sympatyków i ich pupili. Przez trzy godziny skorzystać będzie można z porad behawiorystów i posłuchać opowieści o czworonożnych podopiecznych. W niedzielny wieczór o godzinie 21:00 w historycznej kotłowni odbędzie się również seans filmowy w ramach łódzkiej Polówki. Tym razem wspólnie obejrzymy film Lukasa Dhonta pt. „Girl”. 

W najbliższy weekend zapraszamy do Fuzji pasjonatów gry w szachy. Łódzka Szkoła Szachowa „Krzyś” zaplanowała na sobotę naukę gry i warsztaty, natomiast w niedzielę – mini turnieje szachowe. Miłośnicy książek także znajdą coś dla siebie! W Ogrodach Anny przez cały czas trwa wielkie „Książkobranie”, w specjalnie wyznaczonym miejscu można poczytać książki, pożyczyć je do domu, a także przynieść swoje własne lektury i wymienić się nimi z pozostałymi czytelnikami. Weekend to również bardzo dobry moment na rodzinne gry i zabawy łączące pokolenia. Na terenie Ogrodów Anny znajdują się liczne planszówki, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym gościom Fuzji. Jeśli natomiast mamy ochotę aktywnie spędzić czas, możemy skorzystać z boiska do gry w badmintona lub chwycić za paletki do gry w tenisa stołowego. Szczegółowy harmonogram wydarzeń znajduje się na stronie https://fuzja-echo.pl/fuzjalodz/fuzja-z-latem/fuzja-z-latem-w-ogrodach-anny/