21.07.2021

Kolejny weekend w Fuzji upłynie pod znakiem atrakcji dla każdego i w każdym wieku. Nauka gry w szachy, trening fitness dla psów, koncert muzyki na żywo czy filmowy wieczór z TME Polówka to tylko część z nich. Co jeszcze czeka odwiedzających Ogrody Anny w najbliższą sobotę oraz niedzielę?

Fuzja Łódź, jak co weekend, zaprasza do udziału w bezpłatnych wydarzeniach. W Ogrodach Anny przy ul. Milionowej 6A z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

 

Przez cały weekend od 10:00 do 22:00 trwać będą gry i zabawy rodzinne. Do dyspozycji gości będą planszówki, wielka szachownica, stół do ping-ponga, boisko do badmintona czy uwielbiane trambambule. Na głównym placu działa również strefa „Książkobranie”, gdzie można poczytać książki, pożyczyć je do domu, a także przynieść swoje własne lektury i wymienić się nimi z innymi czytelnikami.

 

Zarówno w sobotę, jak i niedzielę, dzięki Łódzkiej Szkole Szachowej „Krzyś”, Ogrody Anny zamienią się w scenerię rodem z popularnego serialu „Gambit Królowej”. W godzinach 11:00-14:00 zaplanowano naukę gry w szachy, a w niedzielę dodatkowo mini turnieje z nagrodami. To jednak nie wszystko.

W sobotę od 10:00 do 18:00 miłośnicy jednośladów będą mogli skorzystać z darmowego serwisu rowerowego, w ramach którego specjalista zadba o regulację przerzutek, hamulców, skasuje luzy, umyje oraz nasmaruje napęd, a także dokona ogólnego przeglądu.

 

O godz. 19:00 melomani wysłuchają koncertu zespołu „Rejazztro” z Poleskiego Ośrodka Sztuki. Kwartet zagra retro aranżacje jazzowe, jak również znane standardy oraz piosenki pochodzące z lat 20-30 ubiegłego stulecia. Wyjątkowy wieczór w klimatycznej przestrzeni zabytkowej kotłowni – gwarantowany!

W niedzielę natomiast w godz. 10:00-12:00 ponownie odbęda się plenerowe warsztaty jogi. Poprowadzą je instruktorzy z Lido Movement Studio, którzy zadbają o doskonały program oraz o świetną kondycję ducha i ciała uczestników. W samo południe odbędą się z kolei zajęcia fitness dla… psów. To wspaniała zabawa z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oraz prosty sposób na wsparcie kondycji ukochanego pupila. Nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń czuwać będą trenerzy ze szkoły Wymarzony Pies, którzy zapewnią również niezbędne akcesoria.

 

Weekend w Fuzji tradycyjnie zwieńczy seans w ramach TME Polówka. W niedzielę, o godzinie 21:00 w historycznej kotłowni wyświetlony zostanie film „Kłamstewko”, reż. Lulu Wang.

Dla zmotoryzowanych zostały przygotowane bezpłatne miejsca postojowe na dwóch parkingach zlokalizowanych u zbiegu ulicy Milionowej i Sosnowej.

Zapraszamy! Szczegółowy harmonogram wydarzeń znajduje się na stronie https://fuzja-echo.pl/fuzjalodz/fuzja-z-latem/fuzja-z-latem-w-ogrodach-anny/

 

Ogrody Anny oraz zabytkowa elektrownia Karola Scheiblera zlokalizowane są w realizowanej przez Echo Investment Fuzji przy ulicy Milionowej 6a. Tuż obok kompleksu od strony ulicy Milionowej znajdują się dwa oznakowane parkingi, gdzie można pozostawić swój samochód. Na terenie Fuzji zlokalizowane są także stojaki rowerowe.