FUZJA Z LATEM

Projekt LEGO

 

Przygotuj się na prawdziwą podróż w czasie! Nowoczesne technologie i historia połączone… za pomocą klocków! Unikalny projekt mini łódzkiej Elektrowni Scheiblera autorstwa Michała Dudy ma szansę stać się samodzielnym zestawem klocków i trafić do ogólnoświatowej sprzedaży!

 

By tak się stało, koniecznie jest zebranie 10 tysięcy głosów i pozytywna ocena Ekspertów. Model Elektrowni Scheiblera jest pierwszym polskim budynkiem, który ma na to szansę! To wielka możliwość promocji polskiej architektury i naszych historycznych skarbów.

 

Powstała w 1910 roku w Łodzi Elektrownia Karola Scheiblera to wyjątkowa na skalę Europejską konstrukcja. Niekonwencjonalna, zaskakująca – łączy nie tylko różne style architektoniczne, ale i pokolenia! Elektrownia może ożyć na nowo, otworzyć się na ludzi i dla ludzi. Każdy może zostać konstruktorem i poznać jej wspaniałą historię!

 

Model składa się z 1910 elementów, by uczcić datę powstania budynku. Dzięki temu, daje możliwość dokładnego odwzorowania wnętrz – kotła z płonącym ogniem, halę maszyn, czy zabytkową posadzkę. Wszystko po to, by móc odczuć postindustrialny klimat zabytkowej Elektrowni.

 

By plany stały się rzeczywistością, potrzebujemy Waszego wsparcia! Każdy głos się liczy! Jak możesz sprawić, że projekt łódzkiej Elektrowni trafi do sprzedaży?

  1. Wejdź na stronę, na której odbywa się głosowanie – https://ideas.lego.com/projects/3e044455-d651-4022-b78f-9eaadff9abab
  2. Jeśli nie posiadasz konta na stronie – załóż je! Dzięki szybkim krokom logowania zrobisz to w kilka chwil (w każdym momencie możesz usunąć stworzone konto).
  3. Oddaj głos, klikając w prawym górnym rogu SUPPORT.
  4. Podziel się ze znajomymi linkiem, który umożliwi także im oddanie głosu – możesz wygenerować aktywny link na Facebooka, Twittera lub wysłać go w osobnej wiadomości!
  5. Kiedy uda się zebrać potrzebną liczbę głosów – świętuj z nami wspólny sukces!

Dziękujemy za każdy oddany głos i wsparcie inicjatywy!