14.07.2023

Weekendowych atrakcji w Fuzji ciąg dalszy! Czy uda się pobić ubiegłotygodniowy rekord? W ostatnią sobotę seans „Mamma Mia” obejrzało ok. 600 osób. O jeszcze lepszy wynik postarają się w tym tygodniu Kate Winslet i Leonardo DiCaprio, bo to oni w najbliższą sobotę, w ramach Kina Letniego TME Polówka, zabiorą gości w niezwykłą podróż. Film „Droga do szczęścia” rozpocznie się o 21:00 między biurowcami Fuzji. W niedzielny poranek o relaks dla ciała i umysłu zadbają instruktorki jogi ze szkoły Lido Movement. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

 

Frekwencja ostatniej Polówki zaskoczyła samych organizatorów. W sobotni wieczór pokaz filmu „Mamma Mia” przyciągnął około 600 widzów, którzy zajęli przestrzeń aż do ulicy Milionowej. Tym razem może być jeszcze ciekawiej, bo do gry wkracza ulubiona para filmowa Hollywood – Kate Winslet i Leonardo DiCaprio. Wieczorem, 15 lipca, odbędzie się wyjątkowa projekcja filmu „Droga do Szczęścia”, który zdobył serca widzów na całym świecie. Ten niezapomniany romans przybliży widzom historię pełną emocji i miłości. Trzeba przygotować się na niezwykłą podróż przez zakamarki ludzkich serc i doświadczenie poruszające najczulsze struny duszy. Kate Winslet została uhonorowana Złotym Globem za swoją wyjątkową rolę, a sam film był nominowany jeszcze w dwóch innych kategoriach, co świadczy o jego niezwykłej wartości artystycznej. Filmowy wieczór w ramach TME Polówka jest darmowy, a na uczestników czeka świeżutki popcorn.

 

Przed Polówkami odbywają się także konkursy, w których do wygrania są gadżety Miasta Łodzi oraz wejściówki do Orientarium.

 

O spokojny niedzielny poranek, 16 lipca, zadbają, tradycyjnie już, instruktorki jogi z łódzkiej szkoły Lido Movement. W Ogrodach Anny (przestrzeni przed Elektrownią Karola Scheiblera) o godzinie 10:00 odbędzie się sesja jogi, która zapewni chwilę relaksu i harmonii w otoczeniu pięknej natury. Warto przed kolejnym tygodniem „naładować baterie”, odprężyć ciało i umysł. Zajęcia są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rejestracji. Niedzielna joga zdążyła już stać się wydarzeniem międzypokoleniowym, dlatego zapraszamy chętnych w każdym wieku – najlepiej z własną matą do ćwiczeń!

 

Aby zawsze być na bieżąco z wydarzeniami odbywającymi się w ramach Fuzji z Latem zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych:

Facebook Fuzjihttps://www.facebook.com/FuzjaLodz

Instagram Fuzjihttps://www.instagram.com/fuzjalodz/

 

Fot. Patryk Grądys