06.07.2023

Przed nami kolejny wakacyjny weekend atrakcji odbywających się w ramach tegorocznej edycji Fuzji z Latem. Co zaplanowaliśmy dla naszych Gości tym razem? W sobotni wieczór zapraszamy do Kina Letniego TME Polówka, podczas której wyemitowana zostanie komedia romantyczna i musical w jednym, czyli kultowa „Mamma Mia!”. Niedzielny poranek upłynie z kolei pod znakiem aktywności fizycznej, o którą zadba szkoła jogi Lido Movement. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

 

Pomysł na idealny letni wieczór w mieście? W najbliższą sobotę, 8 lipca, warto wybrać się do Fuzji na pokaz kina pod chmurką, czyli popularną Polówkę. W pięknym otoczeniu pofabrycznej zabudowy kompleksu tym razem obejrzeć będzie można film pt. „Mamma Mia!”, z największymi przebojami zespołu ABBA w tle. W rolach głównych plejada gwiazd, m. in. Meryl Streep, Pierce Brosnan czy Colin Firth. Dwie historie miłosne, wspaniała gra aktorska oraz porywająca do zabawy muzyka ABBY – Fuzja zaprasza na wieczór pełen emocji! Komedia „Mamma Mia!” zostanie wyemitowana w ramach sekcji „Ikony”, której projekcje odbywają się w Fuzji w każdy sobotni wieczór tegorocznych wakacji po godzinie 21:00 we wnętrzu zabytkowej Kotłowni Elektrowni Karola Scheiblera lub w plenerze obok secesyjnego budynku. Filmowy wieczór w Fuzji odbywający się w ramach TME Polówka jest bezpłatny, a sam seans dodatkowo umili widzom obowiązkowy w kinie poczęstunek – pyszny popcorn!

 

Dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną Fuzja przygotowała coniedzielne zajęcia z jogi na świeżym powietrzu prowadzone przez doświadczone instruktorki ze Studia Lido Movement. Do wspólnych ćwiczeń w Ogrodach Anny (przestrzeń przed Elektrownią Karola Scheiblera) dołączyć można bezpłatnie w najbliższy niedzielny poranek o godzinie 10:00. Zajęcia są otwarte i nie obowiązują na nie zapisy. By zajęcia były dla nas jeszcze bardziej komfortowe warto zabrać ze sobą swoją własną matę do jogi. Serdecznie zapraszamy!

 

Z kolei już 23 lipca, w niedzielę, do Fuzji powróci niezwykle popularna wśród mieszkańców Łodzi i okolic – Międzypokoleniowa Potańcówka. Do wspólnej zabawy Fuzja zaprasza w godzinach 16:00 – 20:00.Tańczyć będziemy do największych przebojów ostatnich dekad w klimatycznym wnętrzu Kotłowni Elektrowni Sheiblera z zabytkowym piecem w tle! Wydarzenie jest bezpłatne. Ale to nie koniec atrakcji odbywających się w niesamowitej atmosferze pofabrycznej zabudowy. W piątkowy wieczór 28 lipca w godzinach 21:00 – 22:00 w Kotłowni w otoczeniu lampek i świec odbędą się zajęcia jogi nocnej. Zapisy na spotkanie prowadzone będą bezpośrednio przez szkołę Lido Movement.

 

 Aby zawsze być na bieżąco z wydarzeniami odbywającymi się w ramach Fuzji z Latem zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych:

 Facebook Fuzjihttps://www.facebook.com/FuzjaLodz

Instagram Fuzjihttps://www.instagram.com/fuzjalodz/

fot Patryk Grądys