30.06.2023

Do Fuzji wracają znane i lubiane atrakcje wakacyjne. Na terenie kompleksu ponownie zagości kino letnie TME Polówka. Nie zabraknie oczywiście kultowej już Międzypokoleniowej Potańcówki, która porwie wszystkich do wspólnej zabawy w rytm największych światowych przebojów. Łodzianie będą mogli wziąć udział także w zaplanowanych aktywnościach fizycznych, jak m. in. poranna joga na trawie, czy joga nocna, której praktyka odbędzie się w niezwykłej atmosferze pofabrycznej zabudowy. Specjalną niespodziankę Fuzja szykuje też na długi weekend sierpniowy, podczas którego odbędzie się wielka rodzinna zabawa z mnóstwem atrakcji dla każdego bez względu na wiek! Wszystkie wydarzenia organizowane w ramach tegorocznej edycji Fuzji z Latem są bezpłatne.

 

 Tego lata sobotnie wieczory w Fuzji należeć będą do Polówki, która w ramach sekcji „Ikony” zaprezentuje największe światowe hity filmowe. Na pierwszy ogień idzie „Grawitacja” z Sandrą Bullock i Georgem Clooneyem w rolach głównych. Film zdobył aż siedem nagród Oscar, w tym dla najlepszego reżysera (Alfonso Cuaron), najlepsze efekty specjalne, muzykę oraz zdjęcia. Do wspólnej podróży w gwiazdy zapraszamy w najbliższą sobotę (1 lipca) oczywiście po godzinie 21:00! Zarówno w lipcu, jak i w sierpniu TME Polówka poza „Grawitacją” zaprezentuje w Fuzji również takie hity jak „Mamma Mia!”, „La La Land” czy „Utalentowany Pan Ripley”. Repertuar kina letniego odbywającego się w kompleksie przy Milionowej 6a śledzić można na stronie internetowej https://polowka.com/project/ikony oraz w mediach społecznościowych Fuzji na Facebooku oraz Instagramie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Niedziela (2 lipca) upłynie w Fuzji pod znakiem aktywności fizycznej. O godzinie 10:00 w urokliwym plenerze Ogrodów Anny (przed zabytkową Elektrownią Scheiblera) odbędą się zajęcia jogi prowadzone przez instruktorki z łódzkiej szkoły Lido Movement Studio. Praktyka jogi w Fuzji odbywać będzie się przez całe lato cyklicznie w każdy niedzielny poranek o godzinie 10:00. Na warsztaty zapraszamy wszystkich! Wymagania? Pozytywne nastawienie, dobry humor oraz chęć zadbania o własne zdrowie i kondycję fizyczną! Na zajęcia jogi nie ma zapisów a wstęp jest wolny. Uczestnicy proszeni są jedynie o zabranie własnych mat do ćwiczeń. Aby być na bieżąco z harmonogramem niedzielnych poranków z jogą warto obserwować profile społecznościowe Fuzji na Facebooku oraz Instagramie, ponieważ w przypadku deszczu zajęcia jogi na trawie będą odwołane.

 

Facebook Fuzjihttps://www.facebook.com/FuzjaLodz

Instagram Fuzjihttps://www.instagram.com/fuzjalodz/

 

Kolejne weekendy w Fuzji zapowiadają się równie ciekawie. Zarówno w lipcu, jak i w sierpniu do zabytkowej Kotłowni powróci Międzypokoleniowa Potańcówka, gdzie przy muzyce granej na żywo, w rytm największych przebojów ostatnich dziesięcioleci bawić będą się dziadkowie, rodzice oraz dzieci! Świece, lampki oraz klimatyczne wnętrze secesyjnej Kotłowni wieczorową porą – tak wyglądać będą z kolei zajęcia jogi nocnej, które zaplanowane zostały na najbliższe dwa miesiące wakacji. W sierpniu nie zwalniamy tempa! Poza cyklicznymi wydarzeniami na długi weekend sierpniowy zaplanowana została wielka rodzinna zabawa z konkursami, nagrodami oraz mnóstwem atrakcji i niespodzianek. Już niedługo więcej szczegółów! Bądźcie z nami tego lata!